Zapraszamy do udziału w XIV Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021.

XIV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 odbędą się już 15 i 16 czerwca, w formule online. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Odkryjesz tam wiele ciekawych innowacji, które usprawnią i podniosą jakość, bezpieczeństwo i higienę życia, poprawią komfort funkcjonowania osobom starszym i z ograniczeniami. Przedsiębiorcy znajdą tu szereg rozwiązań, których wdrożenie podniesie atrakcyjność, efektywność i opłacalność, jak również aspekty proekologiczne ich działalności.

INTARG® zgromadzi ponad 200 innowacji z różnych branż. Wirtualna platforma obsługująca Targi umożliwi bezpieczny, łatwy i z każdego miejsca, a w dodatku darmowy dostęp Gości do informacji, filmów prezentowanych na wirtualnych stoiskach, umożliwi rozmowę wideo w czasie rzeczywistym z twórcami tych niespotykanych rozwiązań oraz udział w niezwykle interesujących konferencjach i panelach dyskusyjnych.

Zatem INTARG® to wspaniała okazja do nawiązania współpracy pomiędzy światem biznesu i przemysłu a nauką. To też niepowtarzalna przygoda z wynalazczością oraz możliwość bezpośredniej rozmowy z wybitnymi twórcami postępu technicznego i technologicznego – naukowcami i racjonalizatorami z kilkunastu krajów świata.

Więcej o imprezie na: www.intarg.haller.pl .

Już dziś zarejestruj się ZA DARMO jako Zwiedzający na: www.live.intarg.haller.pl/registration.